Přehlídku kreativních nápadů vám v Paříži nabídne Créations et Savoir-faire a Marie Claire idées - Aktuálně o Paříži | Co se děje v Paříži

pariz-bg-header-title.png
     
         
Blogy »

Přehlídku kreativních nápadů vám v Paříži nabídne Créations et Savoir-faire a Marie Claire idées

Vzhledem k tomu, že teploty i v hlavním městě Francie klesají, mají návštěvníci Paříže možnost užít si město s menšími davy lidí. V klidu si tak mohou zajít do svého oblíbeného muzea, vychutnat si vínečko v kavárně, nakoupit v butiku (k nezapomenutelným zážitkům patří velké vánoční nákupy Grands Magasins Paris) nebo navštívit některou speciální podzimní výstavu. Pokud se však dostanete do Paříže v listopadu, pak byste zcela jistě neměli zapomenout na akci plnou kreativních nápadů. Akci, která se koná od středy 21. do neděle 25. listopadu 2012 a která má "schůzku s tvořivostí" v Paříži - Porte de Versailles. Její jméno zní: Créations et Savoir-faire a Marie Claire idées. Pokud máte rádi řemesla všeho druhu, pak si určitě budete chtít naplánovat návštěvu "výtvorů", která objevuje všechny nejnovější trendy a vybavení potřebné pro řemesla a design. Více než 250 vystavovatelů se vám bude snažit zavděčit se ve čtyřech kategoriích:
* Vyšívání
* Papír a barvy
* Zdobení a životní styl
* Módní trendy a doplňky
Ať už máte rádi práci s papírem, pletení, šití, rámování, kaligrafii, scrapbooking (SCRAP znamená v angličtině výstřižek, BOOK je anglicky kniha, takže scrapbook by se dalo volně přeložit jako kniha výstřižků nebo kniha s výstřižky), vyšívání, patchwork (zvláštní technika sešívání látek) nebo jakékoliv jiné domácí řemeslo, nabízí výstava Créations et Savoir-faire a Marie Claire idées obdivuhodnou příležitost inspirovat se na každém kroku! Její výtvory a know-how vám umožňuje jedinečnou možnost vidět ty nejnovější novinky a najdete zde vše, co potřebujete k praxi své kreativní činnosti. Prozkoumejte tak ženskou rafinovanou atmosféru celého vesmíru tvůrčích volnočasových aktivit. Po dobu pěti dnů, vás časopis Marie Claire idées zve k objevování těch nejnovějších trendů, nabízí jedinečné setkání před svátky vidět nejnovější novinky a možnost najít zde veškeré vybavení potřebné k provedení vaší tvůrčí činnosti.

Adresa místa konání:
Paris Expo Porte de Versailles
PORTE DE VERSAILLES
75015 PARIS 15
Otevírací doba:
* Denně od 09:30 do 18:30 (pátek do 19:00, neděle do 18:00 hodin)
Vstupné:
* Plná cena € 12, koncese € 6 - € 9, děti do 6-ti let zdarma

 

 
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Počasí v oblasti Paris

Aktualizováno 13/03/2016 01:00skoro jasnoskoro jasno5 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje