Letiště Paříž | Letecky do Paříže

pariz-bg-header-title.png
     
         
 
 

Letecky do Paříže

 

Pokud si pro svou cestu do Paříže vyberete leteckou dopravu, ušetříte mnoho času a budete si moci vybrat z nabídek několika dopravců včetně nízkonákladových.

Z Prahy do Paříže vede přímá letecká linka zabezpečovaná společnostmi ČSA, Air France či nízkonákladovým Easy Jet. Letadlo přistává na pařížském letišti Charlese de Gaulla, které se nachází 23 km od samotného centra města. Ceny se pohybují zhruba od 700 Kč do 2 000 Kč.

Problémem není ani transport do centra. Jelikož se letiště nachází na samotném okraji Paříže, je dobré si zvolit některý z pomocných dopravních prostředků. Z letiště jezdí každých 15 minut v době od 5.30 do 23h tzv. Roissy-Rail. Pohodlná jízda zabere asi 30 minut. Jinou možností je kyvadlová doprava, tedy autobus. V tomto případě je nutnost počítat s možným zdržením v podobě zácpy či jiné dálniční komplikace. Autobusy jezdí každých 15 minut od 6 do 23 h. Poslední možností je zaplatit si taxi, které si účtuje speciální ceny. Záleží to na počtu ujetých kilometrů. Při jízdách z nádraží a letištních terminálů se za zavazadlo přes 5 kg, za čtvrtého pasažéra či zvíře připočítává něco navíc. Za cestu s využitím služeb taxislužby zaplatíte asi 35 - 70 EUR, v závislosti na cílové destinaci.

Nejširší nabídku letenek do Paříže za skvělé ceny najdete na našich stránkách letenky.travel.cz. Stačí si vybrat a letenku jednoduše zakoupit online!

Doprava z letiště do centra Paříže

 

Letecké zájezdy do Paříže

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Počasí v oblasti Paris

Aktualizováno 13/03/2016 01:00skoro jasnoskoro jasno5 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje